BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10031378
nr 1003 1378
Golvlampa
med skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
söndag 20 december 2015
kl 19:17:16
300 kr
500 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr